ACT Lida okovje za euro okna (JEKLO)
ACT Lida okovje za euro okna (JEKLO)
Mačka število:
OKKT0004
Opis
Material: nerjaveče jeklo AISI 304
Pritrditev v treh položajih
Parametri
| Drugi parametri | Mat zaključek |
|---|---|
| Priključki tipa 2 | Okno |
| Oblikovanje | Moderno |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Oblika etikete/rozete | Ovalna |
| Mark | AC-T |
| Typy kování [SI] | EO ročaj za euro okno |
| Površinska obdelava | AC-T Nerjaveče jeklo |
| Širina rozete/ščita | 31 mm |
| Dolžina ročice | 130 mm |
| Dolžina ščita | 65 mm |
| Garancija | 2 leti |



















































