AKCIJA Okovje ACT ročaj AC za plastična okna in evro okna (BELA)
AKCIJA Okovje ACT ročaj AC za plastična okna in evro okna (BELA)
Izdelek ni namenjen prodaji. Poišči podobno.Opis
1 kos v prodaji
Parametri
| Priključki tipa 2 | Okno |
|---|---|
| Oblikovanje | Moderno |
| Oblika etikete/rozete | Ovalna |
| Mark | AC-T |
| Vrste okovja - varianta | EO ročaj za euro okno |
| Površinska obdelava - varianta | AC-T BELA |
| Širina rozete/ščita | 28 mm |
| Dolžina ročice | 128 mm |
| Dolžina ščita | 62 mm |
| Garancija | 2 leti |



















































