AKCIJA Zaščitni okovi COBRA SLIM (F1 - srebrno eloksirano) - PZ ročaj/ročaj - razmik 90 mm
AKCIJA Zaščitni okovi COBRA SLIM (F1 - srebrno eloksirano) - PZ ročaj/ročaj - razmik 90 mm
Izdelek ni namenjen prodaji. Poišči podobno.Opis
Za vrata debeline 45 mm je vezni material vključen v standardno ceno, za debelejša vrata se doplača.
To je zaščitno okovje.
Parametri
| Drugi parametri | Mat zaključek, Ozek ščit |
|---|---|
| Razmik | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
| Priključki tipa 1 | Ščitniki |
| Priključki tipa 2 | Za gole |
| Oblikovanje | Moderno |
| Material | Aluminij |
| Oblika etikete/rozete | Zoženo |
| Mark | COBRA |
| Vrste okovja - varianta | klika-klika |
| Površinska obdelava - varianta | COBRA F1 (srebrno eloksiran) |
| Vrsta luknje - varianta | Odprtina za cilindrični vložek PZ |
| Širina rozete/ščita | 30 mm |
| Dolžina ročice | 122 mm |
| Dolžina ščita | 242 mm |
| Garancija | 2 leti |



















































