Kljuka MP FT - koda K40 40x20 mm UN (BN - brušeno nerjaveče jeklo) - par
Kljuka MP FT - koda K40 40x20 mm UN (BN - brušeno nerjaveče jeklo) - par
Mačka število:
8584138359978
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Razmik med ograjami | Dolžina ročaja | Dimenzije profila ograje | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvedba:
8584138359978
|
Površina: MP BN (brušeno nerjaveče jeklo) |
Razmik med ograjami: 350 mm |
Dolžina ročaja: 370 mm |
Dimenzije profila ograje: 40x20 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
3-10 dni (po naročilu)
|
103 € / kos |
||
|
Izvedba:
8584138359992
|
Površina: MP BN (brušeno nerjaveče jeklo) |
Razmik med ograjami: 800 mm |
Dolžina ročaja: 820 mm |
Dimenzije profila ograje: 40x20 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
3-10 dni (po naročilu)
|
181 € / kos |
Opis
Kljuka vrat je izdelana iz visokokakovostnega nerjavečega jekla, znanega kot inox, in je površinsko obdelana. Profil kljuke ima dimenzije 40 x 20 mm. Komplet UNIVERSAL (UN) vsebuje pritrdilne elemente za dvostransko montažo dveh kljuk v les, PVC, AL, steklo.
Parametri
| Priključki tipa 1 | Držalo |
|---|---|
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Oblikovanje | Moderno |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Mark | MP |
| Površinska obdelava | MP BN (brušeno nerjaveče jeklo) |
| Garancija | 5 let |
| Razmik med ograjami | 350 mm, 800 mm |
| Dolžina ročaja | 370 mm, 820 mm |
| Dimenzije profila ograje | 40x20 mm |






















































