Kljuka za vrata MP JNF - IN.07.153.D (TG - Titanovo zlato)
Kljuka za vrata MP JNF - IN.07.153.D (TG - Titanovo zlato)
Mačka število:
EAN00ART15700
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Razmik med ograjami | Dolžina ročaja | Dimenzije profila ograje | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Montaža na les, plastiko, aluminij Izvedba: EAN00ART15700
|
Površina: poslanka Zlata |
Razmik med ograjami: 400 mm |
Dolžina ročaja: 430 mm |
Dimenzije profila ograje: 30x30 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
3-10 dni (po naročilu)
|
315 € / nekaj |
||
|
Montaža stekla Izvedba: EAN00ART15701
|
Površina: poslanka Zlata |
Razmik med ograjami: 400 mm |
Dolžina ročaja: 430 mm |
Dimenzije profila ograje: 30x30 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
3-10 dni (po naročilu)
|
344 € / nekaj |
Opis
Ročaj vrat je izdelan iz visokokakovostnega nerjavečega jekla, znanega kot nerjaveče jeklo, in je površinsko obdelan.
Ročaj ima razmik med vijaki 400 mm, dolžina ročaja pa 430 mm.
Pritrdilni elementi za pritrditev ročaja niso vključeni v paket, tj. niso vključeni v ceno izdelka.
Parametri
| Priključki tipa 1 | Držalo |
|---|---|
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Oblikovanje | Moderno |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Mark | MP |
| Površinska obdelava | poslanka Zlata |
| Garancija | 5 let |
| Razmik med ograjami | 400 mm |
| Dolžina ročaja | 430 mm |
| Dimenzije profila ograje | 30x30 mm |























































