KLJUKA MP SECRET z zaklepanjem (OLS - brušena medenina)
KLJUKA MP SECRET z zaklepanjem (OLS - brušena medenina)
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Razmik med ograjami | Dolžina ročaja | Dimenzije profila ograje | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvedba:
8584138481808
|
Površina: MP OLS Brušena medenina |
Razmik med ograjami: 155 mm |
Dolžina ročaja: 250 mm |
Dimenzije profila ograje: 26x20 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
3-10 dni (po naročilu)
|
156 € / nekaj |
||
|
Izvedba:
8584138481846
|
Površina: MP OLS Brušena medenina |
Razmik med ograjami: 155 mm |
Dolžina ročaja: 700 mm |
Dimenzije profila ograje: 26x20 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
3-10 dni (po naročilu)
|
262 € / nekaj |
||
|
Izvedba:
8584138481884
|
Površina: MP OLS Brušena medenina |
Razmik med ograjami: 155 mm |
Dolžina ročaja: 1100 mm |
Dimenzije profila ograje: 26x20 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
3-10 dni (po naročilu)
|
313 € / nekaj |
Opis
SKRIVNI ROČAJ – inovativen sistem zapiranja za sodobno notranjost
Secret predstavlja novo dimenzijo v notranjem oblikovanju. Njegovi glavni značilnosti sta tišina in tekočnost gibanja, ki v prostor vneseta eleganco in zadržano razkošje. Minimalističen videz je poudarjen z odsotnostjo klasičnega ročaja – dizajn ostaja čist, preprost in brezčasen.
Za vizualno preprostostjo se skriva inovativna tehnologija. Patentiran brezkontaktni magnetni sistem zaklepanja omogoča nastavljivo silo zapiranja in je popolnoma integriran v konstrukcijo vrat. Zaradi tega je upravljanje skoraj nevidno in prijetno na dotik.
Secret ni le izdelek, temveč celovit koncept, ki združuje dizajn, funkcionalnost in tehnologijo – dokaz, da je manj resnično več.
Dimenzije:
Dolžina ročaja: 250 mm, 700 mm, 1100 mm
Dimenzije profila ročaja: 26 x 20 mm
Razmik ročajev: 155 mm
Število pritrdilnih vijakov M4: 250 mm - 2 kosa, 700 mm - 5 kosov, 1100 mm - 7 kosov
Material: Aluminij
Paket vsebuje ročaj - par (2 kosa), ne vključuje ključavnice. Ključavnico je treba naročiti posebej.
AGB - magnetna ključavnica TOUCH
Parametri
| Drugi parametri | Integrované uzamykání |
|---|---|
| Priključki tipa 1 | Držalo |
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Oblikovanje | Moderno |
| Mark | MP |
| Površinska obdelava | MP OLS Brušena medenina |
| Garancija | 5 let |
| Razmik med ograjami | 155 mm |
| Dolžina ročaja | 1100 mm, 250 mm, 700 mm |
| Dimenzije profila ograje | 26x20 mm |























































