KLJUKA ZA VRATA MP K02K 25x25 mm ST kos (BS - črna mat)
KLJUKA ZA VRATA MP K02K 25x25 mm ST kos (BS - črna mat)
Različice:
Mačka število:
8584138359220
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Razmik med ograjami | Dolžina ročaja | Dimenzije profila ograje | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvedba:
8584138359220
|
Površina: MP BS (mat črna) |
Razmik med ograjami: 200 mm |
Dolžina ročaja: 225 mm |
Dimenzije profila ograje: 25x25 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
3-10 dni (po naročilu)
|
68 € / kos |
||
|
Izvedba:
8584138359251
|
Površina: MP BS (mat črna) |
Razmik med ograjami: 300 mm |
Dolžina ročaja: 325 mm |
Dimenzije profila ograje: 25x25 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
3-10 dni (po naročilu)
|
71 € / kos |
||
|
Izvedba:
8584138359282
|
Površina: MP BS (mat črna) |
Razmik med ograjami: 600 mm |
Dolžina ročaja: 625 mm |
Dimenzije profila ograje: 25x25 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
3-10 dni (po naročilu)
|
89 € / kos |
||
|
Izvedba:
8584138359312
|
Površina: MP BS (mat črna) |
Razmik med ograjami: 900 mm |
Dolžina ročaja: 925 mm |
Dimenzije profila ograje: 25x25 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
3-10 dni (po naročilu)
|
109 € / kos |
||
|
Izvedba:
8584138359190
|
Površina: MP BS (mat črna) |
Razmik med ograjami: 1200 mm |
Dolžina ročaja: 1225 mm |
Dimenzije profila ograje: 25x25 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
3-10 dni (po naročilu)
|
141 € / kos |
Opis
Kljuka vrat je izdelana iz visokokakovostnega nerjavečega jekla, znanega kot inox, in je površinsko obdelana. Profil kljuke je 25 x 25 mm. Komplet UNIVERSAL (UN) vsebuje pritrdilne elemente za dvostransko montažo dveh kljuk v les, PVC, AL, steklo.
Parametri
| Priključki tipa 1 | Držalo |
|---|---|
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Oblikovanje | Moderno |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Mark | MP |
| Površinska obdelava | MP BS (mat črna) |
| Garancija | 5 let |
| Razmik med ograjami | 1200 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 900 mm |
| Dolžina ročaja | 1225 mm, 225 mm, 325 mm, 625 mm, 925 mm |
| Dimenzije profila ograje | 25x25 mm |























































