VRATNA KLJUKA MP K41S 40x10 mm ST - kos (BN - brušeno nerjaveče jeklo)
VRATNA KLJUKA MP K41S 40x10 mm ST - kos (BN - brušeno nerjaveče jeklo)
Mačka število:
8584138249989
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Razmik med ograjami | Dolžina ročaja | Dimenzije profila ograje | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvedba:
8584138249989
|
Površina: MP BN (brušeno nerjaveče jeklo) |
Razmik med ograjami: | Dolžina ročaja: 400 mm |
Dimenzije profila ograje: 40x10 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
3-10 dni (po naročilu)
|
49 € / kos |
||
|
Izvedba:
8584138249996
|
Površina: MP BN (brušeno nerjaveče jeklo) |
Razmik med ograjami: 300 mm |
Dolžina ročaja: 500 mm |
Dimenzije profila ograje: 40x10 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
3-10 dni (po naročilu)
|
55 € / kos |
||
|
Izvedba:
8584138250008
|
Površina: MP BN (brušeno nerjaveče jeklo) |
Razmik med ograjami: 400 mm |
Dolžina ročaja: 600 mm |
Dimenzije profila ograje: 40x10 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
3-10 dni (po naročilu)
|
61 € / kos |
||
|
Izvedba:
8584138250015
|
Površina: MP BN (brušeno nerjaveče jeklo) |
Razmik med ograjami: 600 mm |
Dolžina ročaja: 800 mm |
Dimenzije profila ograje: 40x10 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
3-10 dni (po naročilu)
|
81 € / kos |
Opis
Kljuka vrat je izdelana iz visokokakovostnega nerjavečega jekla, znanega kot inox, in je površinsko obdelana. Profil ročaja 40 mm x 10 mm. Cena je za 1 kos. Priporočamo nakup pritrdilnih elementov za kljuke vrat glede na zahtevano vrsto materiala.
Parametri
| Priključki tipa 1 | Držalo |
|---|---|
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Oblikovanje | Moderno |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Mark | MP |
| Površinska obdelava | MP BN (brušeno nerjaveče jeklo) |
| Garancija | 5 let |
| Razmik med ograjami | 300 mm, 400 mm, 600 mm |
| Dolžina ročaja | 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Dimenzije profila ograje | 40x10 mm |






















































