KLJUKA ZA VRATA MP koda K00 Ø 25 mm ST kos (bela mat)
KLJUKA ZA VRATA MP koda K00 Ø 25 mm ST kos (bela mat)
Mačka število:
8584138410396
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvedba:
8584138410396
|
Površina: MP BELI |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
63 € / kos |
||
|
Izvedba:
8584138410402
|
Površina: MP BELI |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
67 € / kos |
||
|
Izvedba:
8584138410419
|
Površina: MP BELI |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
75 € / kos |
||
|
Izvedba:
8584138410426
|
Površina: MP BELI |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
86 € / kos |
||
|
Izvedba:
8584138410433
|
Površina: MP BELI |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
95 € / kos |
||
|
Izvedba:
8584138410440
|
Površina: MP BELI |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
113 € / kos |
||
|
Izvedba:
8584138410457
|
Površina: MP BELI |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
125 € / kos |
||
|
Izvedba:
8584138410464
|
Površina: MP BELI |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
186 € / kos |
Opis
Ročaj vrat je izdelan iz visokokakovostnega nerjavečega jekla, znanega kot nerjaveče jeklo, in je površinsko obdelan.
Profil ročaja 25 mm.
Navedena cena velja za 1 kos.
Priporočamo nakup pritrdilnih elementov za kljuke vrat glede na zahtevano vrsto materiala.
Parametri
| Priključki tipa 2 | Vrata |
|---|---|
| Oblikovanje | Moderno |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Mark | MP |
| Površinska obdelava | MP BELI |
| Garancija | 5 let |
| Razmik med ograjami | 1300 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Dolžina ročaja | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Dimenzije profila ograje | 25 mm |






















































