Kljuka za vrata MP koda K00 Ø 25 mm UN (WS - bela mat) - par
Kljuka za vrata MP koda K00 Ø 25 mm UN (WS - bela mat) - par
Mačka število:
8584138358896
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Razmik med ograjami | Dolžina ročaja | Dimenzije profila ograje | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvedba:
8584138358896
|
Površina: MP WS (bela mat) |
Razmik med ograjami: 200 mm |
Dolžina ročaja: 300 mm |
Dimenzije profila ograje: 25 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
3-10 dni (po naročilu)
|
132 € / nekaj |
||
|
Izvedba:
8584138358926
|
Površina: MP WS (bela mat) |
Razmik med ograjami: 300 mm |
Dolžina ročaja: 400 mm |
Dimenzije profila ograje: 25 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
3-10 dni (po naročilu)
|
140 € / nekaj |
||
|
Izvedba:
8584138358957
|
Površina: MP WS (bela mat) |
Razmik med ograjami: 300 mm |
Dolžina ročaja: 500 mm |
Dimenzije profila ograje: 25 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
3-10 dni (po naročilu)
|
157 € / nekaj |
||
|
Izvedba:
8584138358988
|
Površina: MP WS (bela mat) |
Razmik med ograjami: 400 mm |
Dolžina ročaja: 600 mm |
Dimenzije profila ograje: 25 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
3-10 dni (po naročilu)
|
179 € / nekaj |
||
|
Izvedba:
8584138359015
|
Površina: MP WS (bela mat) |
Razmik med ograjami: 600 mm |
Dolžina ročaja: 800 mm |
Dimenzije profila ograje: 25 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
3-10 dni (po naročilu)
|
196 € / nekaj |
||
|
Izvedba:
8584138358803
|
Površina: MP WS (bela mat) |
Razmik med ograjami: 700 mm |
Dolžina ročaja: 1000 mm |
Dimenzije profila ograje: 25 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
3-10 dni (po naročilu)
|
232 € / nekaj |
||
|
Izvedba:
8584138358834
|
Površina: MP WS (bela mat) |
Razmik med ograjami: 900 mm |
Dolžina ročaja: 1200 mm |
Dimenzije profila ograje: 25 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
3-10 dni (po naročilu)
|
256 € / nekaj |
||
|
Izvedba:
8584138358865
|
Površina: MP WS (bela mat) |
Razmik med ograjami: 1300 mm |
Dolžina ročaja: 1600 mm |
Dimenzije profila ograje: 25 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
3-10 dni (po naročilu)
|
384 € / nekaj |
Opis
Kljuka vrat je izdelana iz visokokakovostnega nerjavečega jekla, znanega kot inox, in je površinsko obdelana. Profil ročaja je 25 mm. Komplet UNIVERSAL (UN) vsebuje pritrdilne elemente za dvostransko montažo dveh ročajev v les, PVC, AL, steklo. Ročaj dolžine 1600 mm ima 3 ročaje.
Parametri
| Drugi parametri | Mat zaključek |
|---|---|
| Priključki tipa 1 | Držalo |
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Mark | MP |
| Površinska obdelava | MP WS (bela mat) |
| Garancija | 5 let |
| Razmik med ograjami | 1300 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Dolžina ročaja | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Dimenzije profila ograje | 25 mm |






















































