Okensko okovje ACT Elegant olivno (BRAS)
Okensko okovje ACT Elegant olivno (BRAS)
Mačka število:
OKEL0009
Opis
Medeninasta oljka za montažo na običajno okno. Dimenzija kvadrata:
Material: medenina
Parametri
| Drugi parametri | Majhna oljka |
|---|---|
| Priključki tipa 1 | Rozete |
| Priključki tipa 2 | Okno |
| Oblikovanje | Rustikalno |
| Material | Medenina |
| Oblika etikete/rozete | Ovalna |
| Mark | AC-T |
| Typy kování [SI] | FO okno olivno |
| Površinska obdelava | AC-T medenina |
| Dolžina ročice | 100 mm |
| Dolžina ščita | 67 mm |
| Rozeta/Moč ščita | 7 mm |
| Širina rozete/ščita | 26 mm |
| Garancija | 2 leti |





















































