Okovje za vrata ACT Lotus RHR (bronza)
Okovje za vrata ACT Lotus RHR (bronza)
Mačka število:
ACM00001
Izberite varianto:
Opis
Masiven ročaj na ozkih rozetah z vrhunsko poliranim dizajnom ni primeren samo za najmodernejše interierje.
Parametri
| Drugi parametri | Povratna vzmet |
|---|---|
| Priključki tipa 1 | Rozete |
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Oblikovanje | Razkošno |
| Oblika etikete/rozete | Pravokoten |
| Mark | AC-T |
| Typy kování [SI] | klika-klika |
| Površinska obdelava | AC-T bron |
| Vrsta luknje | Luknja za običajni BB ključ, Odprtina za cilindrični vložek PZ, WC ključ |
| Dolžina ročice | 155 mm |
| Dolžina ščita | 37 mm |
| Razmik vijakov | 38 mm |
| Rozeta/Moč ščita | 10 mm |
| Širina rozete/ščita | 50 mm |
| Garancija | 2 leti |






















































