Okovje za vrata ACT Viola R (črna)
Okovje za vrata ACT Viola R (črna)
Različice:
Mačka število:
ASZ00277
Izberite varianto:
Opis
Lakirano okovje
Parametri
| Priključki tipa 1 | Rozete |
|---|---|
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Oblika etikete/rozete | Okrogla |
| Mark | AC-T |
| Typy kování [SI] | klika-klika |
| Površinska obdelava | AC-T No (črna) |
| Vrsta luknje | Luknja za običajni BB ključ, Odprtina za cilindrični vložek PZ, WC ključ |
| Štirikotnik | 8x8 |
| Dolžina ročice | 118 mm |
| Dolžina ščita | 54 mm |
| Razmik vijakov | 38 mm |
| Rozeta/Moč ščita | 8 m |
| Širina rozete/ščita | 54 mm |
| Garancija | 2 leti |





























































