Okovje za vrata Lienbacher Dubai II (krom/nikelj mat)
Okovje za vrata Lienbacher Dubai II (krom/nikelj mat)
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvedba:
klika-klika
Luknja za običajni BB ključ |
Površina: Lienbacher krom/nikelj mat |
Min. naročnina: 1 kos |
2 tedna (po naročilu)
|
46 € / kos |
||
|
Izvedba:
klika-klika
Odprtina za cilindrični vložek PZ |
Površina: Lienbacher krom/nikelj mat |
Min. naročnina: 1 kos |
2 tedna (po naročilu)
|
46 € / kos |
||
|
Izvedba:
klika-klika
WC ključ |
Površina: Lienbacher krom/nikelj mat |
Min. naročnina: 1 kos |
2 tedna (po naročilu)
|
60 € / kos |
Opis
Je nastavek z vzmetjo.
Okovje s kovinsko vijačno rozeto.
Parametri
| Drugi parametri | Povratna vzmet, Sijajna površina |
|---|---|
| Priključki tipa 1 | Rozete |
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Material | Nikelj |
| Oblika etikete/rozete | Okrogla |
| Mark | Lienbacher |
| Typy kování [SI] | klika-klika |
| Površinska obdelava | Lienbacher krom/nikelj mat |
| Vrsta luknje | Luknja za običajni BB ključ, Odprtina za cilindrični vložek PZ, WC ključ |
| Širina rozete/ščita | 54 mm |
| Dolžina gonilke: | 135 mm |
| Rozeta/Moč ščita | 10 mm |
| Garancija | 2 leti |



















































