Panik okov ROSTEX ALBACETE z zatiči (MAT NERJAVEČE JEKLO)
Panik okov ROSTEX ALBACETE z zatiči (MAT NERJAVEČE JEKLO)
Priporočamo nakup
Opis
Debelina vrat: 38–43 mm
Strojna oprema iz nerjavečega jekla z visoko vzdržljivostjo in odpornostjo je zasnovana za vrata z večjo frekvenco prehoda.
Ročaji in rozete so izdelani iz nerjavečega jekla.
Ojačana jeklena ojačitev s pritrdilnimi zatiči.
Ojačana zasnova ročaja.
Pritrdilni elementi iz nerjavečega jekla.
Priključek vsebuje dve povratni vzmeti.
Klasifikacija v skladu z EN 1906: 37-B030A.
Stranišče je zasnovano za debeline vrat 38-43 mm.
Konstrukcija s pritrdilnimi kovinskimi ušesi
Certificirano za požarno odpornost
Visoka pogostost javne uporabe
Poceni, visokokakovostno okovje za vrata češkega proizvajalca.
Parametri
| Drugi parametri | Mat zaključek |
|---|---|
| Priključki tipa 1 | Rozete |
| Priključki tipa 2 | Objekt |
| Oblikovanje | Moderno |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Oblika etikete/rozete | Okrogla |
| Mark | ROSTEX |
| Typy kování [SI] | klika-klika |
| Površinska obdelava | ROSTEX Podloga iz nerjavečega jekla |
| Vrsta luknje | Odprtina za cilindrični vložek PZ |
| Širina rozete/ščita | 53 mm |
| Dolžina ročice | 115 mm |
| Rozeta/Moč ščita | 9 mm |
| Razmik vijakov | 38 mm |
| Štirikotnik | 8x8 |
| Garancija | 10 let |




















































