ROČAJ COBRA INOX G (IN - NERJAVEČE JEKLO) - kos
ROČAJ COBRA INOX G (IN - NERJAVEČE JEKLO) - kos
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Razmik med ograjami | Dolžina ročaja | Dimenzije profila ograje | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvedba:
CHMADLOGP
|
Površina: COBRA IN (nerjaveče jeklo) |
Razmik med ograjami: 600 mm |
Dolžina ročaja: 632 mm |
Dimenzije profila ograje: 32 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
52 € / kos |
||
|
Izvedba:
CHMADLOG
|
Površina: COBRA IN (nerjaveče jeklo) |
Razmik med ograjami: 700 mm |
Dolžina ročaja: 732 mm |
Dimenzije profila ograje: Ø 32 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
55 € / kos |
||
|
Izvedba:
|
Površina: COBRA IN (nerjaveče jeklo) |
Razmik med ograjami: 800 mm |
Dolžina ročaja: 832 mm |
Dimenzije profila ograje: Ø 32 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
63 € / kos |
||
|
Izvedba:
|
Površina: COBRA IN (nerjaveče jeklo) |
Razmik med ograjami: 900 mm |
Dolžina ročaja: 932 mm |
Dimenzije profila ograje: Ø 32 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
70 € / kos |
||
|
Izvedba:
|
Površina: COBRA IN (nerjaveče jeklo) |
Razmik med ograjami: 1000 mm |
Dolžina ročaja: 1032 mm |
Dimenzije profila ograje: Ø 32 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
70 € / kos |
||
|
Izvedba:
|
Površina: COBRA IN (nerjaveče jeklo) |
Razmik med ograjami: 1100 mm |
Dolžina ročaja: 1132 mm |
Dimenzije profila ograje: Ø 32 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
89 € / kos |
Opis
INOX G - ROČAJ
Trend zadnjih let je vse pogostejša uporaba kljuk v notranjosti na drsnih in vrtljivih vratih. Kolekcija kljuk INOX predstavlja privlačen oblikovalski element s preprostimi ravnimi linijami, ki se usklajujejo z opremo sodobnih notranjosti in pisarn, zelo priljubljene so tudi v segmentu javnih stavb (bolnišnice, šole, restavracije), kjer najdejo svoje mesto na vrtljivih vratih brez ključavnic. Diskreten čar kljuke INOX G je v kombinaciji sodobnih preprostih linij s priljubljeno površino iz nerjavečega jekla. Okrogla površina prijema brez robov zagotavlja optimalen oprijem, dimenzijska spremenljivost (35-110 cm) pa je gotovost, da lahko izberete velikost kljuke tako, da se celoten videz ujema z dimenzijami vrat in velikostjo celotnega prostora.
Značilnosti izdelka:
Ročaj primeren za notranjo uporabo
Material: nerjaveče jeklo INOX
Vrsta: enostranski ročaj
Pritrdilni elementi so vključeni v paket
Parametri
| Priključki tipa 1 | Držalo |
|---|---|
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Oblikovanje | Moderno |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Mark | COBRA |
| Površinska obdelava | COBRA IN (nerjaveče jeklo) |
| Garancija | 2 leti |
| Razmik med ograjami | 1000 mm, 1100 mm, 600 mm, 700 mm, 800 mm, 900 mm |
| Dolžina ročaja | 1032 mm, 1132 mm, 632 mm, 732 mm, 832 mm, 932 mm |
| Dimenzije profila ograje | 32 mm, Ø 32 mm |



















































