Ročaj TWIN BJ 118002 - kos (nerjaveče jeklo)
Ročaj TWIN BJ 118002 - kos (nerjaveče jeklo)
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Razmik med ograjami | Dolžina ročaja | Dimenzije profila ograje | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | Moč vrat | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvedba:
|
Površina: Twin E (nerjavno jeklo mat) |
Razmik med ograjami: 200 mm |
Dolžina ročaja: 225 mm |
Dimenzije profila ograje: Ø 25 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
38 € / kos |
||
|
Izvedba:
|
Površina: Twin E (nerjavno jeklo mat) |
Razmik med ograjami: 300 mm |
Dolžina ročaja: 325 mm |
Dimenzije profila ograje: Ø 25 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
48 € / kos |
||
|
Izvedba:
|
Površina: Twin E (nerjavno jeklo mat) |
Razmik med ograjami: 600 mm |
Dolžina ročaja: 625 mm |
Dimenzije profila ograje: Ø 25 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
57 € / kos |
||
|
Izvedba:
|
Površina: Twin E (nerjavno jeklo mat) |
Razmik med ograjami: 900 mm |
Dolžina ročaja: 925 mm |
Dimenzije profila ograje: Ø 25 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
86 € / kos |
||
|
Izvedba:
|
Površina: Twin E (nerjavno jeklo mat) |
Razmik med ograjami: 1200 mm |
Dolžina ročaja: 1225 mm |
Dimenzije profila ograje: Ø 25 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
110 € / kos |
Opis
Ročaj v črni mat (CM) površini lahko naročite tudi na info@e-kovani.cz.
Rok za nanos te površine na ročaje iz nerjavečega jekla je štiri do pet tednov, odvisno od stopnje proizvodnih zmogljivosti.
Varščina znaša 70 % celotne cene, doplačilo (k ceni ročaja iz nerjavečega jekla) pa znaša 900 CZK / 34 € na kos in 1800 CZK / 67,90 € na par.
Parametri
| Drugi parametri | Mat zaključek |
|---|---|
| Priključki tipa 1 | Držalo |
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Oblikovanje | Moderno |
| Mark | Twin |
| Površinska obdelava | Twin E (nerjavno jeklo mat) |
| Garancija | 2 leti |
| Razmik med ograjami | 1200 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 900 mm |
| Dolžina ročaja | 1225 mm, 225 mm, 325 mm, 625 mm, 925 mm |
| Dimenzije profila ograje | Ø 25 mm |





















































