VRATNA KLJUKA TWIN BJ 118002 (E) - par
VRATNA KLJUKA TWIN BJ 118002 (E) - par
Mačka število:
HS122022
Razmik med ograjami:
200 mm
Dolžina ročaja:
225 mm
Dimenzije profila ograje:
25 mm
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Razmik med ograjami | Dolžina ročaja | Dimenzije profila ograje | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvedba:
HS122022
|
Površina: Twin E (nerjavno jeklo mat) |
Razmik med ograjami: 200 mm |
Dolžina ročaja: 225 mm |
Dimenzije profila ograje: 25 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
3-10 dni (po naročilu)
|
76 € / nekaj |
||
|
Izvedba:
|
Površina: Twin E (nerjavno jeklo mat) |
Razmik med ograjami: 300 mm |
Dolžina ročaja: 325 mm |
Dimenzije profila ograje: 25 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
3-10 dni (po naročilu)
|
95 € / nekaj |
||
|
Izvedba:
|
Površina: Twin E (nerjavno jeklo mat) |
Razmik med ograjami: 600 mm |
Dolžina ročaja: 625 mm |
Dimenzije profila ograje: 25 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
3-10 dni (po naročilu)
|
114 € / nekaj |
||
|
Izvedba:
|
Površina: Twin E (nerjavno jeklo mat) |
Razmik med ograjami: 900 mm |
Dolžina ročaja: 925 mm |
Dimenzije profila ograje: 25 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
3-10 dni (po naročilu)
|
171 € / nekaj |
||
|
Izvedba:
|
Površina: Twin E (nerjavno jeklo mat) |
Razmik med ograjami: 1200 mm |
Dolžina ročaja: 1225 mm |
Dimenzije profila ograje: 25 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
3-10 dni (po naročilu)
|
218 € / nekaj |
Opis
Ročaj v črni mat (CM) površini lahko naročite tudi na info@e-kovani.cz.
Rok za nanos te površine na ročaje iz nerjavečega jekla je štiri do pet tednov, odvisno od stopnje proizvodnih zmogljivosti.
Polog znaša 70 % celotne cene.
Doplačilo (k ceni ročaja iz nerjavečega jekla) znaša 900 CZK / 34 € na kos in 1800 CZK / 67,90 € na par.
Parametri
| Priključki tipa 1 | Držalo |
|---|---|
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Oblikovanje | Moderno |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Mark | Twin |
| Površinska obdelava - varianta | Twin E (nerjavno jeklo mat) |
| Garancija | 2 leti |
| Razmik med ograjami | 1200 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 900 mm |
| Dolžina ročaja | 1225 mm, 225 mm, 325 mm, 625 mm, 925 mm |
| Dimenzije profila ograje | 25 mm |





















































