Vratna okovja ROSTEX DANTE/H z zatiči (NEREJEVNO JEKLO MAT TITAN)
Vratna okovja ROSTEX DANTE/H z zatiči (NEREJEVNO JEKLO MAT TITAN)
Različice:
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvedba:
klika-klika
Brez spodnje rozete |
Površina: ROSTEX Mat iz nerjavečega jekla Ti |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
66 € / kos |
|
|
Izvedba:
klika-klika
Luknja za običajni BB ključ |
Površina: ROSTEX Mat iz nerjavečega jekla Ti |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
80 € / kos |
||
|
Izvedba:
klika-klika
Odprtina za cilindrični vložek PZ |
Površina: ROSTEX Mat iz nerjavečega jekla Ti |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
80 € / kos |
||
|
Izvedba:
klika-klika
WC ključ |
Površina: ROSTEX Mat iz nerjavečega jekla Ti |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
101 € / kos |
Opis
Jeklena ojačitev karoserije.
Klasifikacija v skladu z EN 1906.
Pritrdilni elementi iz nerjavečega jekla.
Priključek vsebuje povratno vzmet.
Za uporabo na ognjevarnih vratih
Konstrukcija s pritrdilnimi kovinskimi ušesi.
Debelina vrat: 38-52 (za WC 38-43 mm)
Parametri
| Drugi parametri | Mat zaključek, Povratna vzmet |
|---|---|
| Priključki tipa 1 | Rozete |
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Oblikovanje | Moderno |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Oblika etikete/rozete | Na kvadrat |
| Mark | ROSTEX |
| Typy kování [SI] | klika-klika |
| Površinska obdelava | ROSTEX Mat iz nerjavečega jekla Ti |
| Vrsta luknje | Brez spodnje rozete, Luknja za običajni BB ključ, Odprtina za cilindrični vložek PZ, WC ključ |
| Širina rozete/ščita | 53 mm |
| Dolžina ročice | 128 mm |
| Rozeta/Moč ščita | 9 mm |
| Razmik vijakov | 38 mm |
| Štirikotnik | 8x8 |
| Dolžina ščita | 53 mm |
| Garancija | 10 let |

























































