Vratna strojna oprema ROSTEX VICENZA/H z zatiči (BAKRENO MAT)
Vratna strojna oprema ROSTEX VICENZA/H z zatiči (BAKRENO MAT)
Različice:
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvedba:
klika-klika
Brez spodnje rozete |
Površina: ROSTEX Měď mat |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
63 € / kos |
|
|
Izvedba:
klika-klika
Luknja za običajni BB ključ |
Površina: ROSTEX Měď mat |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
77 € / kos |
||
|
Izvedba:
klika-klika
Odprtina za cilindrični vložek PZ |
Površina: ROSTEX Měď mat |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
77 € / kos |
||
|
Izvedba:
klika-klika
WC ključ |
Površina: ROSTEX Měď mat |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
99 € / kos |
Opis
Debelina vrat: 38–52 mm
Ročaji in ščitniki so izdelani iz nerjavečega jekla.
Jekleno ojačitveno telo s pritrdilnimi zatiči.
Dimenzije ščitov (rozet) 53 x 53 mm.
Klasifikacija v skladu z EN 1906: 37-B030A.
Pritrdilni elementi iz nerjavečega jekla.
Priključek vsebuje povratno vzmet.
Stranišče je zasnovano za debeline vrat 38-43 mm.
Certificirano za požarno odpornost
Konstrukcija s pritrdilnimi kovinskimi ušesi
Parametri
| Drugi parametri | Mat zaključek, Povratna vzmet |
|---|---|
| Priključki tipa 1 | Rozete |
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Oblikovanje | Moderno |
| Material | Zlitina kovin |
| Oblika etikete/rozete | Na kvadrat |
| Mark | ROSTEX |
| Typy kování [SI] | klika-klika |
| Površinska obdelava | ROSTEX Měď mat |
| Vrsta luknje | Brez spodnje rozete, Luknja za običajni BB ključ, Odprtina za cilindrični vložek PZ, WC ključ |
| Širina rozete/ščita | 53 mm |
| Dolžina ročice | 140 mm |
| Rozeta/Moč ščita | 9 mm |
| Razmik vijakov | 38 mm |
| Štirikotnik | 8x8 |
| Dolžina ščita | 53 mm |
| Garancija | 10 let |

























































