Vratno okovje COBRA ATLANTIS (K - kovana)
Vratno okovje COBRA ATLANTIS (K - kovana)
Izdelek ni namenjen prodaji. Poišči podobno.Opis
Čudovito rustikalno okovje Atlantis je predvsem preverjen profil z okrasnimi letvami v ščitu in unikatno obliko ročaja z okrasno glavo. Tradicionalni značaj okovja poudarja edinstvena površina - kovani ročaj Atlantis Rustikal je resnično unikatna umetnina, ki bo vašo notranjost krasila še vrsto let.
Lastnosti izdelka:
Notranja dvokapna oprema
Razmik: BB 72 mm
Material: kovani
Montažne zanke: ŠT
Sistem pritrditve: z vijačenjem skozi vrata
Mere ščita: 220 mm
Širina ščita: 42 mm
Dolžina ročaja: 120 mm
Povratna vzmet/mehanizem: DA
Paket vsebuje pritrdilne elemente za pritrditev okovja vrat
Vezni material za vrata debeline 40-50 mm
Parametri
| Drugi parametri | Mat zaključek, Povratna vzmet, Vijačenje skozi vrata |
|---|---|
| Razmik | 72 mm, 90 mm |
| Priključki tipa 1 | Ščitniki |
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Oblikovanje | Rustikalno |
| Material | Kovano |
| Oblika etikete/rozete | Ovalna |
| Mark | COBRA |
| Typy kování [SI] | gonilka desno / krogla, gonilka levo / krogla, klika-klika |
| Površinska obdelava | COBRA R (Rustik) |
| Vrsta luknje | Luknja za običajni BB ključ, Odprtina za cilindrični vložek PZ, WC ključ |
| Širina rozete/ščita | 42 mm |
| Dolžina ročice | 120 mm |
| Dolžina ščita | 220 mm |
| Garancija | 2 leti |



















































