Vratno okovje MP Favorit-R 2002 (POLIRANO NERJAVEČE JEKLO)
Vratno okovje MP Favorit-R 2002 (POLIRANO NERJAVEČE JEKLO)
Izdelek ni namenjen prodaji. Poišči podobno.Opis
-
Kljuka na vratih
TI - FAVORITE - R 2002
LN - Polirano nerjaveče jekloRozetni ročaj na notranjih vratih z okroglo rozeto je izdelan iz visokokakovostnega nerjavečega jekla imenovanega inox in je površinsko obdelan. Rozeta ima premer 52 mm in standardno debelino 11 mm.
Patentiran mehanizem TUPAI ima v kovinskem ohišju vzmetene KLIKKE, ki odklopijo pokrov rozete in tako olajšajo njegovo montažo ter zagotovijo stabilno fiksacijo brez možnosti prostega premikanja pokrova. Med demontažo preprosto vstavite ključ za demontažo rozete in ga nežno izvlecite, ne da bi ga poškodovali.
Lastnosti ročaja za TUPAI STANDARD LINE:
• okrogla oblika rozete
• gonilo za pritrditev pokrova rozete
• tiho delovanje
• dolgotrajna življenjska doba
• enostavna montaža
• 5-letna garancija na funkcionalnost mehanike
• komponente in rezervni deli na zalogiLe od vas je odvisno, katero obliko in vrsto odpiranja boste izbrali iz naše široke ponudbe. Če se ne morete odločiti, vam bomo z veseljem svetovali in pomagali pri izbiri.
Parametri
| Drugi parametri | Povratna vzmet, Ročaj primeren za stekleni set, Sijajna površina |
|---|---|
| Priključki tipa 1 | Rozete |
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Oblikovanje | Moderno |
| Material | jeklo |
| Oblika etikete/rozete | Okrogla |
| Mark | MP |
| Vrste okovja - varianta | gonilka desno / krogla, gonilka levo / krogla, klika-klika |
| Površinska obdelava - varianta | MP LN - polirano nerjaveče jeklo |
| Vrsta luknje - varianta | Luknja za cilindrični vložek, Odprtina za cilindrični vložek PZ |
| Širina rozete/ščita | 52 mm |
| Dolžina ročice | 133 mm |
| Rozeta/Moč ščita | 11 mm |
| Garancija | 5 let |





















































