Vratno okovje MP LI - ROSE (OGS - Mat brušena bronasta)
Vratno okovje MP LI - ROSE (OGS - Mat brušena bronasta)
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Razmik | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvedba:
klika-klika
Luknja za običajni BB ključ 8584138109917 |
Površina: MP OGS (bronasto brušeno mat) |
Razmik: 90 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
169 € / kos |
||
|
Izvedba:
klika-klika
Odprtina za cilindrični vložek PZ 8584138109924 |
Površina: MP OGS (bronasto brušeno mat) |
Razmik: 90 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
169 € / kos |
||
|
Izvedba:
klika-klika
Odprtina za cilindrični vložek PZ 8584138110296 |
Površina: MP OGS (bronasto brušeno mat) |
Razmik: 92 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
169 € / kos |
Opis
Kljuka za notranja vrata z ovalnim rozetom je izdelana iz visokokakovostnih materialov - medenine in je površinsko obdelana. Ovalni rozet ima dimenzije 50 mm x 275 mm.
Ekskluzivni ročaj iz kolekcije Rose je navdihnjen s cvetom - vrtnico, kar ročaju daje romantičen in ženstven pridih.
Odločitev o razmiku, dizajnu in vrsti odpiranja iz naše široke ponudbe je vaša. Če se ne morete odločiti, vam bomo z veseljem svetovali in pomagali pri izbiri.
Obvestilo:
Tovrstni artikel je treba plačati vnaprej. Dobava v 6–8 tednih od plačila naročila.
Parametri
| Drugi parametri | Mat zaključek, Povratna vzmet, Vijačenje skozi vrata |
|---|---|
| Razmik | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
| Priključki tipa 1 | Ščitniki |
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Oblikovanje | Rustikalno |
| Material | Medenina |
| Oblika etikete/rozete | Ovalna |
| Mark | MP |
| Typy kování [SI] | klika-klika |
| Površinska obdelava | MP OGS (bronasto brušeno mat) |
| Vrsta luknje | Luknja za običajni BB ključ, Odprtina za cilindrični vložek PZ |
| Dolžina ročice | 166 mm |
| Dolžina ščita | 275 mm |
| Širina rozete/ščita | 50 mm |
| Garancija | 5 let |





















































