Vratno okovje MP LI - ROSE - SO 996 (OBA - Antique bronze)
Vratno okovje MP LI - ROSE - SO 996 (OBA - Antique bronze)
Mačka število:
8584138110043
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Razmik | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvedba:
klika-klika
WC ključ 8584138110043 |
Površina: MP OBA (starinski bron) |
Razmik: 90 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
Na zalogi
|
230 € / kos |
||
|
Izvedba:
klika-klika
Luknja za cilindrični vložek 8584138110333 |
Površina: MP OBA (starinski bron) |
Razmik: 90 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
205 € / kos |
||
|
Izvedba:
klika-klika
Luknja za cilindrični vložek 8584138110036 |
Površina: MP OBA (starinski bron) |
Razmik: 90 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
205 € / kos |
Opis
Kljuka za notranja vrata z ovalnim rozetom je izdelana iz visokokakovostnih materialov - medenine in je površinsko obdelana. Ovalni rozet ima dimenzije 50 mm x 275 mm.
Ekskluzivni ročaj iz kolekcije Rose je navdihnjen s cvetom - vrtnico, kar ročaju daje romantičen in ženstven pridih.
Obvestilo:
Tovrstni artikel je treba plačati vnaprej. Dobava v 6–8 tednih od plačila naročila.
Parametri
| Drugi parametri | Mat zaključek, Povratna vzmet, Vijačenje skozi vrata |
|---|---|
| Razmik | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
| Priključki tipa 1 | Ščitniki |
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Oblikovanje | Rustikalno |
| Material | Medenina |
| Oblika etikete/rozete | Ovalna |
| Mark | MP |
| Typy kování [SI] | klika-klika |
| Površinska obdelava | MP OBA (starinski bron) |
| Vrsta luknje | Luknja za cilindrični vložek, WC ključ |
| Dolžina ročice | 166 mm |
| Dolžina ščita | 275 mm |
| Širina rozete/ščita | 50 mm |
| Garancija | 5 let |



















































