DVOJNI OKROGLI ZAKLEPNI ROČAJ H 8000 - par
DVOJNI OKROGLI ZAKLEPNI ROČAJ H 8000 - par
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Razmik med ograjami | Dolžina ročaja | Dimenzije profila ograje | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
par na lesenih vratih Izvedba: |
Površina: Twin E (nerjavno jeklo mat) |
Razmik med ograjami: 1125 mm |
Dolžina ročaja: 1500 mm |
Dimenzije profila ograje: Ø 35 mm |
Min. naročnina: 1 nekaj |
2-3 tedne (po naročilu)
|
574 € / nekaj |
||
|
par steklenih vrat Izvedba: |
Površina: Twin E (nerjavno jeklo mat) |
Razmik med ograjami: 1125 mm |
Dolžina ročaja: 1500 mm |
Dimenzije profila ograje: Ø 35 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
2-3 tedne (po naročilu)
|
507 € / kos |
Opis
Paket vključuje tudi protiutež za izvlečni vtič.
Čeprav je ročaj zaklepljiv, ne more biti del sistema glavnega ključa, ker je cilinder v njegovi ključavnici drugačnega tipa kot cilindrični cilindri v ključavnicah v vratnih krilih.
Parametri
| Priključki tipa 1 | Držalo |
|---|---|
| Priključki tipa 2 | Vrata |
| Oblikovanje | Moderno |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Mark | Twin |
| Površinska obdelava | Twin E (nerjavno jeklo mat) |
| Garancija | 2 leti |
| Razmik med ograjami | 1125 mm |
| Dolžina ročaja | 1500 mm |
| Dimenzije profila ograje | Ø 35 mm |





















































