Zaščitne rozete ACT PZ B (NERJAVEČE JEKLO)
Zaščitne rozete ACT PZ B (NERJAVEČE JEKLO)
Izdelek ni namenjen prodaji. Poišči podobno.Opis
Zaščitne rozete bodo povečale varnost vhodnih vrat. Rozete so privijačene skozi vrata, imajo masivno pokrivno ploščo. Običajna vgradnja je v vrata debeline 40 mm.
Parametri
| Drugi parametri | Vijačenje skozi vrata |
|---|---|
| Priključki tipa 1 | Rozete |
| Priključki tipa 2 | Zaščitna |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Oblika etikete/rozete | Okrogla |
| Mark | AC-T |
| Vrste okovja - varianta | klika-klika |
| Površinska obdelava - varianta | AC-T Nerjaveče jeklo |
| Vrsta luknje - varianta | Odprtina za cilindrični vložek PZ |
| Dolžina ščita | 55 mm |
| Rozeta/Moč ščita | 10 mm |
| Širina rozete/ščita | 55 mm |
| Garancija | 2 leti |



















































