Zaščitni fitingi COBRA C201 s pokrovom (ONS/IN - Nikelj mat nerjaveče jeklo)
Zaščitni fitingi COBRA C201 s pokrovom (ONS/IN - Nikelj mat nerjaveče jeklo)
Opis
Trden do masiven, vzdržljiv in zelo moderen – model C201 že izraža svojo odpornost na vsakršne poskuse poškodovanja ali celo vloma s strani nepovabljenih obiskovalcev. Rešitev shield prepoznava sodoben pristop k oblikovanju zaščitnega okovja na vhodnih vratih - kvadratni šil v kombinaciji s ploščato oprijemno kroglo vnaprej določa model C201 za vhodna vrata v modernih hišah in stanovanjih, prav tako bo minimalistična notranja kljuka zagotovo v skladu s sodobnim značajem vašega interierja. Masivnost ščita in žoge nato dokazujeta varnostne lastnosti modela C201. Na izbiro imamo dve uspešni različici materiala - tradicionalno eleganten mat nikelj in razkošno brušeno bronzo. Vse kar morate storiti je, da izberete pravi korak ščita (72 ali 90 mm).
Lastnosti izdelka:
Zaščitna notranja oprema
Lahko se prilagodi na desna/leva vrata
Vstavi prekrivanje: DA
Kovinska povratna vzmet: DA
Dolžina ščita: 238 mm
Širina ščita: 49,5 mm
Debelina ščita: 12,5 mm
Dolžina ročaja: 125 mm
Parametri
| Drugi parametri | Mat zaključek, Povratna vzmet, Prilagodljivo za desna/leva vrata, Vstavite pokrov |
|---|---|
| Razmik | 72 mm, 90 mm |
| Priključki tipa 1 | Ščitniki |
| Priključki tipa 2 | Zaščitna |
| Oblikovanje | Moderno |
| Oblika etikete/rozete | Pravokoten |
| Mark | COBRA |
| Typy kování [SI] | dvostranski/kroglični ročaj |
| Površinska obdelava | COBRA ONS / IN (mat nikelj nerjaveče jeklo) |
| Vrsta luknje | Odprtina za cilindrični vložek PZ |
| Širina rozete/ščita | 49 mm |
| Dolžina ročice | 125 mm |
| Dolžina ščita | 239 mm |
| Garancija | 2 leti |























































