Varnostna oprema ROSTEX RN4 FONDI (NERJEĐE JEKLO MAT TITAN)
Varnostna oprema ROSTEX RN4 FONDI (NERJEĐE JEKLO MAT TITAN)
Različice:
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Razmik | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | Moč vrat | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvedba:
klika-klika
Odprtina za cilindrični vložek PZ |
Površina: ROSTEX Mat iz nerjavečega jekla Ti |
Razmik: 72 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
162 € / kos |
||
|
Izvedba:
klika-klika
Odprtina za cilindrični vložek PZ |
Površina: ROSTEX Mat iz nerjavečega jekla Ti |
Razmik: 90 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
162 € / kos |
||
|
Izvedba:
klika-klika
Odprtina za cilindrični vložek PZ |
Površina: ROSTEX Mat iz nerjavečega jekla Ti |
Razmik: 92 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
162 € / kos |
Priporočamo nakup
Opis
Debelina vrat: 38–50 mm
Varnostno okovje je namenjeno vhodnim vratom, ki se odpirajo navznoter in navzven.
Vložek ne sme štrleti več kot 15,5 mm nad površino vrat na zunanji strani.
Certificirano za požarno odpornost
Povratni mehanizem (povratna vzmet)
Parametri
| Drugi parametri | Mat zaključek, Povratna vzmet, Požarna zaščita, Varnostni razred 3, Vstavite pokrov |
|---|---|
| Razmik | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
| Priključki tipa 1 | Ščitniki |
| Priključki tipa 2 | Varnost |
| Oblikovanje | Moderno |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Oblika etikete/rozete | Pravokoten |
| Mark | ROSTEX |
| Typy kování [SI] | klika-klika |
| Površinska obdelava | ROSTEX Mat iz nerjavečega jekla Ti |
| Vrsta luknje | Odprtina za cilindrični vložek PZ |
| Širina rozete/ščita | 40 mm |
| Dolžina ročice | 116,5 mm |
| Dolžina ščita | 230 mm |
| Razmik vijakov | 204 mm |
| Štirikotnik | 8x8 |
| Rozeta/Moč ščita | 8 mm / 13 mm |
| Garancija | 2 leti |



































































