Varnostna oprema ROSTEX RN4 FONDI (POLIRANI BAKER)
Varnostna oprema ROSTEX RN4 FONDI (POLIRANI BAKER)
Različice:
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Razmik | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | Moč vrat | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvedba:
klika-klika
Odprtina za cilindrični vložek PZ |
Površina: Rostex Měď lesk |
Razmik: 72 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
162 € / kos |
||
|
Izvedba:
klika-klika
Odprtina za cilindrični vložek PZ |
Površina: Rostex Měď lesk |
Razmik: 90 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
162 € / kos |
||
|
Izvedba:
klika-klika
Odprtina za cilindrični vložek PZ |
Površina: Rostex Měď lesk |
Razmik: 92 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
162 € / kos |
Priporočamo nakup
Opis
Debelina vrat: 38–50 mm
Varnostno okovje je namenjeno vhodnim vratom, ki se odpirajo navznoter in navzven.
Vložek ne sme štrleti več kot 15,5 mm nad površino vrat na zunanji strani.
Certificirano za požarno odpornost
Povratni mehanizem (povratna vzmet)
Parametri
| Drugi parametri | Mat zaključek, Povratna vzmet, Požarna zaščita, Varnostni razred 3, Vstavite pokrov |
|---|---|
| Razmik | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
| Priključki tipa 1 | Ščitniki |
| Priključki tipa 2 | Varnost |
| Oblikovanje | Moderno |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Oblika etikete/rozete | Pravokoten |
| Mark | ROSTEX |
| Typy kování [SI] | klika-klika |
| Površinska obdelava | Rostex Měď lesk |
| Vrsta luknje | Odprtina za cilindrični vložek PZ |
| Širina rozete/ščita | 40 mm |
| Dolžina ročice | 116,5 mm |
| Dolžina ščita | 230 mm |
| Razmik vijakov | 204 mm |
| Štirikotnik | 8x8 |
| Rozeta/Moč ščita | 8 mm / 13 mm |
| Garancija | 2 leti |



































































