Varnostna oprema ROSTEX RN1 FONDI (NERJEĐE JEKLO MAT TITAN)
Varnostna oprema ROSTEX RN1 FONDI (NERJEĐE JEKLO MAT TITAN)
Različice:
Izberite varianto:
| Izvedba | Površina | Razmik | Min. naročnina | Razpoložljivost | Cena za kos | Moč vrat | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvedba:
ročaj/gumb
Odprtina za cilindrični vložek PZ |
Površina: ROSTEX Mat iz nerjavečega jekla Ti |
Razmik: 72 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
162 € / kos |
||
|
Izvedba:
ročaj/gumb
Odprtina za cilindrični vložek PZ |
Površina: ROSTEX Mat iz nerjavečega jekla Ti |
Razmik: 90 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
162 € / kos |
||
|
Izvedba:
ročaj/gumb
Odprtina za cilindrični vložek PZ |
Površina: ROSTEX Mat iz nerjavečega jekla Ti |
Razmik: 92 mm |
Min. naročnina: 1 kos |
4-6 tednov (po naročilu)
|
162 € / kos |
Priporočamo nakup
Opis
Doplačilo za LUMINO ROČAJ
Debelina vrat: 38–50 mm
Varnostno okovje je namenjeno vhodnim vratom, ki se odpirajo navznoter in navzven.
Vložek ne sme štrleti več kot 15,5 mm nad površino vrat na zunanji strani.
Certificirano za požarno odpornost
Povratni mehanizem (povratna vzmet)
Parametri
| Drugi parametri | Mat zaključek, Varnostni razred 3, Vstavite pokrov |
|---|---|
| Razmik | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
| Priključki tipa 1 | Ščitniki |
| Priključki tipa 2 | Varnost |
| Oblikovanje | Moderno |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Oblika etikete/rozete | Ovalna |
| Mark | ROSTEX |
| Typy kování [SI] | ročaj/gumb |
| Površinska obdelava | ROSTEX Mat iz nerjavečega jekla Ti |
| Vrsta luknje | Odprtina za cilindrični vložek PZ |
| Širina rozete/ščita | 40 mm |
| Dolžina ročice | 116,5 mm |
| Dolžina ščita | 230 mm |
| Razmik vijakov | 204 mm |
| Štirikotnik | 8x8 |
| Rozeta/Moč ščita | 8mm/22mm |
| Garancija | 2 leti |

































































